charly 50 inschrijvingen

Inschrijvingen

Sunday March 29
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Ron Fransenron@speyz.nlElle Vissers Elle eet geen vlees
2Wim Cremerscremerswim38@gmail.comMyriam van SchoubroeckHigh alcohol sensitivity, low pain threshold
3Karin Verwielenkarin@verwielen.com
4Bert Saldennieuws@bertsalden.nlEsther TheunissenEsther geen vlees
5Timo Aartstimoaarts@hotmail.comTimo Aartstest
6Michael Spetterms@innovationinhospitality.commargit den hollander
7Bas van der PuttenBas@go-lemon.nlJudith Weijers
8manuel otero alvaradom.otero@hotelinglaterra.es
9Maarten Kantersmaarten@speyz.nlNicole van Lieropn.v.t.
10Leon Verdonschotleon.verdonschot@wxs.nlbusinesspartner Martin Damen
11Martin Damenmartin@opvallers.nlleon verdonschot
12richard de vrededevrede@ziggo.nl
13Bas van der Puttenbas@go-lemon.nlJudith WeijersHi allemaal, Hola Charly, Helaas moeten wij voor 29 maart afzeggen en hopen op een andere zondag nog aan te kunnen sluiten. We krijgen de opvang van alle 4 de kids niet geregeld die dag :-( Hopelijk tot snel/ andere zondag! Bas &. Judith
Sunday April 5
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Fried van Beersf.vanbeers@smitdorlas.nlHannie van BeersGeen zalm & forel
Sunday April 26
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Emmy Stoelemmy.stoel@sofitel.comJan Kool
2Hans Glandorfhansglandorf@hotmail.comTrudy Glandorf-Jonk
3Rob Fortuin r.fortuin@outlook.deChristina Fortuin
4Ron Brokkingbrokkingron@gmail.com
5Joep Langenhoffjlangenhoff@gmail.comEva
6Oliva van Oorschot-Hamerso.vanoorschot@tiscali.nlTheo van Oorschot1 person no meat... please
7Yvette MolinYvette.molin@home.nlMarcel Molin
8Diana van der Horstgoedkoop.vanderhorst@ziggo.nlRik Goedkoop
9Anowara NeuANOWARA_NEU@HOTMAIL.COM
10Nick Nevelsnevels.gouverneur@gmail.comWilmy Nevls
11Hans Glandorfhansglandorf@hotmail.comGoede morgen, ik ga er vanuit dat 26 april niet doorgaat. Vriendelijke groeten, Hans Glandorf.
Sunday May 3
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1John Pepelsjohn@mirageprojecten.nlSusanne Akkermans
2Marco Kempkemp_marco@hotmail.comHilde Teunissen
Sunday June 21
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Richard Eversrichard.evers65@icloud.comSilke EversVoor Silke Geen schaal en schelpdieren, ik mag gelukkig alles eten van de dokter 😊 Geweldig initiatief Charly, we kijken er naar uit. Bedankt voor de heel persoonlijke brief, wordt zeer gewaardeerd vriend 👊🏼. Groet, Richard en Silke
2Bastiaan Bronkhorstbbronkhorst@xs4all.nlLinda van Hulten
3Eric Stubbérijk@allsafemanagement.nlKatalijne Rijk
4Christine de Mes-Pannekoekchristinedemes.pannekoek@gmail.comEko de Mes
5Thijs Merksthijs@merks.nuPaola Berlagepaprika allergie
6Willem van der Zeewvdz@skynet.beAnn van den BroeckDe langste dag......dus.........
7paul vaessenpvaessen@goodlifeinternational.nlgeen schaal- en schelpdieren
8Olivier Chinginfo@dimsumpoint.nlMing ChingIk neem misschien wel wat dim sum mee:)
9Pieter Aalberspieteraalbers2@gmail.comCarola van der Horst
10Astrid Pinckaersastrid.pinckaers@dczuid.nlMaurice Roebroecknvt
11Maarten Kantersmaarten@speyz.nlDaphne van Arendonk
12Emmy Stoelemmy.stoel@sofitel.comJan Kool
13Joep Langenhoffjlangenhoff@gmail.com
Sunday July 5
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Ruud Weltersr.welters@hormax.nlAngelique Voets
2paivi Hagedoornhagedoorn@odysseyhotels.nlMichel Hooning
3Math Smeetsmath@smeets.agSibylle RosiasGelukkig nieuwjaar en de aller beste wensen. Wij zijn "normale" eters, dus no problem. Hartelijk dank voor de uitnodiging, super origineel.
4Remco Gerritsenkaremco@msn.comKarin Gerritsen
5Ida BeijerPlacidaRosa@hotmail.comKirsten, Alice en Hubert Ummels2x vegetarisch 2x normaal
6John Pepelsjohn@mirageprojecten.nlSusanne Akkermans
7Emmy Stoelemmy.stoel@sofitel.comJan KoolSorry, ik moet helaas de datum wijzigen ivm een event in het hotel, is het mogelijk om te schuiven van 21 juni naar 5 juli 2020. groet, Emmy
8Joep LangenhoffJlangenhoff@gmail.comSophieVeel bier
9Daan Petersdaanpeters@sligro.nl
Sunday July 12
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Godfried van der Lugtgvdl66@gmail.comLilian van der LugtHi Charly, Van harte proficiat met je 50e. Wat een gave uitnodiging. Wij willen graag meedoen met de Breakthrough Experience. De 1e datum is 12 juli en daarna zijn er nog 2. Even onder voorbehoud van vakantieplannen. Anders schuiven we graag door. Groetjes Godfried & Lilian
2Frederik van Zweedenvanzweeden.jur@skynet.beKarlijn van Zweeden/
3Frederik en Karlijn van Zweedenvanzweeden.jur@skynet.beKarlijn van Zweeden/
4Jean-Paul HameleersJeanpaul@hotelmerici.nlJolanda Hameleerswe're very excited to be able to enjoy this festivity
5Jan Hein Simonsjanhein.simons@mrp-hotels.com
6Hans Glandorfhansglandorf@hotmail.comTrudy Glandorf-Jonk
7Ron Brokkingbrokkingron@gmail.com
8Fabienne Baartfbaart@hotmail.comZoals besproken, komt een vriendinnetje mee
9Roderik van der Touwrvdt72@gmail.comno cheese
Sunday July 19
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Haike Blaauwblaauw.haike@gmail.comHaike Blaauw
2Gerlof BosGerlof@HorecaNederland.TVMarloes Bodewes - Bos
3Patou Dronkerspatoudronkers@hotmail.com
4Bertho Romboutbertho.rombout@outlook.com
5John Pepelsjohn@mirageprojecten.nlSusanne Akkermans
Sunday August 9
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Wim Dupontwimdupont@gmx.netMaud DupontNon
2Marielle van der Puttenmarielle@yellevents.nlBabs van Schaik
3Didier De Backerdidierdebacker@gmail.comAns Bachaus en Fabrice
4Klaas-Jan Eikelboomkjeikelboom@hotmail.comAlexandra
5Leon Keppelsl.keppels@horecahuislimburg.nl/
6Jelle Kolkjellekolk@hotmail.comberenburg
7Mike van Kinderenmvankinderen@me.comNicoline van Woerkum
8Mike van Kinderenmvankinderen@me.comNicoline van Woer
9Roel wolbrinkroel@newtailor.nlto be decided
10Mark Haagenmark@kameryck.nl
11Arthur Kissels arthurkissels@gmail.comik eet alles
12Lou JedelooLou@internationalsunroofs.comEmily Roest
13Michiel Schoenmakermichiel@pontu.de
14Frithjof de Waardinfo@partnersinhospitality.nlNienke de Vos
15Frithjof de Waardinfo@partnersinhospitality.nlNienke de Vos
16Annemarijn Jaakkeanne.jaakke@gmail.comGeen vlees
17Stephanie van Oorschotspgvanoorschot@gmail.comTheo van Oorschot & Oliva van OorschotMijn ouders hebben zich opgegeven voor 4 oktober maar we willen de datum graag veranderen naar 9 augustus. We komen met zijn drieën, geen dieetwensen! Groetjes Stephanie
Sunday August 16
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Roel Bloemenroel.bloemen@maqsfood.comIlse Bloemen
Sunday August 23
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Rene Goltsteinpostbus10@outlook.com
2Robert van Ieperenr.v.ieperen@fakton.comPetra van Ieperen
Sunday August 30
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Pieter-Bas Jacobsepb@rhubarb.co.ukJohannes Molderings Not too much Gluten
2Timo Aartstimoaarts@hotmail.comTimo AartsDeze inschrijving dient als test van het inschrijvingsformulier. Dit is onderdeel van het periodieke onderhoud van de website. Met vriendelijke groet, Timo Aarts SHEPP Multimedia
3Timo Aartstimoaarts@hotmail.comTimo AartsHi Charles en Valerie. De website heeft zojuist onderhoud gehad. Dit bericht dient om het functioneren van het formulier te testen. Groetjes, Timo
Sunday September 13
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Joris Nolfjoris.nolf@telenet.beIlse Van Ingelghem
2Sergej van Middendorpsergej.van.middendorp@milesahead.euThekla van Middendorp-StamAs vegan as possible please
3Jan Nagelkerkejan.nagelkerke@miseenplace.euveggy zou fijn zijn
4Shirley Schijvens shirley.schijvens@schijvens.nlJaap rijnsdorp
5manuel otero alvaradom.otero@hotelinglaterra.es
6Michael Spettermsinnovationinhospitality@gmail.comMargit Spetter den Hollander
7Patricia Beekerspatricia@glowgolf.nl
8Jan Andries Kruijsifixkruijsifix@icloud.com
9Veronique Vestersveronique@time-out.nlPatrick van der Wijst1 persoon lust qua vis alleen witvis.
Sunday September 20
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1 John NijstenJohn.nijsten@hotmail.comMiriam Nijstennone
2Peter de Boerpeter@schoolfruit.nlYvette Swaak
3Lisette van Knippenberglknip@hotmail.comNo meat
4Jan Willem Bloemjw_bloem@hotmail.comCharlotte Vermond-
5Fabienne Baartfbaart@hotmail.comHelaas zijn we verhinderd zondag 12 juli a.s.! graag de dag omboeken naar 20 sept
6Fabiennefbaart@hotmail.comHELAAS VERHINDERD IVM grote catering partij :-(
Sunday September 27
0NaamEmailIntroduceeDieet opmerking
1Lisette van Knippenberglknip@hotmail.comNo meat
2John Wilkesjohn@vezzino.comPatricia van meerveld
3Stephanie van Oorschotspgvanoorschot@gmail.comTheo van Oorschot & Oliva van OorschotHi, Sorry, foutje................ We hebben ons op 3 momenten aangemeld: 4 oktober, 9 augustus en 27 september. We komen DEFINITIEF op 27 september! Groetjes Stephanie
4Femmechien Reitsmafemmechien@hotmail.com
5Hans SteenbergenHans@shootmyfood.comWilly JoostenNon whatsoever.
X
Videos